Logo
Loading
II NAGRODA - PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE - JANISZEW K. RADOMIA

Zdobyliśmy drugą nagrodę w realizacyjnym konkursie na Przedszkole Samorządowe w miejscowości Janiszew k. Radomia !

sprawdź
I NAGRODA - ZAGOSPODAROWANIE OBSZARU NAD NARWIĄ W OSTROŁĘCE

Zdobyliśmy pierwszą nagrodę w realizacyjnym konkursie krajobrazowo-architektonicznym na zagospodarowanie fragmentu obszaru Natura 2000 nad Narwią, przy ul. Warszawskiej w Ostrołęce!

sprawdź
III NAGRODA - INFOCENTRUM UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU

Zdobyliśmy trzecią nagrodę w konkursie urbanistyczno-architektonicznym na opracowanie koncepcji  budynku INFOCENTRUM zlokalizowanego na terenie Kampusu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu  przy ul. Wojska Polskiego i Wołyńskiej.

sprawdź
III NAGRODA - ARSENAŁ KULTURY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Zdobyliśmy trzecią nagrodę w konkursie urbanistyczno-architektonicznym na koncepcję przebudowy wraz z rozbudową budynku przy ul. Wełniany Rynek 18 w Gorzowie Wielkopolskim na potrzeby instytucji kultury - Miejskiego Ośrodka Sztuki i Miejskiego Centrum Kultury oraz zmiany zagospodarowania w obrębie ich otoczenia urbanistycznego.

sprawdź
WYRÓŻNIENIE II STOPNIA - RYNEK KOBRO W NOWYM CENTRUM ŁODZI

Zdobyliśmy wyróżnienie II stopnia w konkursie architektonicznym na projekt rynku im. Katarzyny Kobro w Nowym Centrum Łodzi. Konkursu nie rozstrzygnięto, przyznając jedynie sześć wyróżnień - tym bardziej cieszy znalezienie się w tak wąskim gronie nagrodzonych. 

sprawdź
I NAGRODA - ZESPÓŁ UZDROWISKOWY UNIEJÓW

Zdobyliśmy pierwszą nagrodę w konkursie urbanistyczno-architektonicznym na koncepcję zagospodarowania terenu Zespołu Uzdrowiskowego – Uniejów wraz z określeniem programu funkcjonalnego.

sprawdź