Logo
Loading

Jesteśmy pracownią, stawiającą na wysoką jakość estetyczną projektów i nowe technologie w budownictwie. Nasz ambitny i kreatywny zespół, ma za sobą wiele lat zdobytego doświadczenia. Stawiamy na nieszablonowe, nowoczesne rozwiązania i jesteśmy otwarci na nowe możliwości. Współpracując z klientami uzyskujemy najlepsze efekty i ponadprzeciętną jakość. Nie boimy się wyzwań: nieprzerwanie rozwijamy nasze kompetencje, a nowe doświadczenia i ciągły rozwój umiejętności, motywują nas do wchodzenia w zupełnie nowe obszary projektowania, dzięki czemu zakres oferty naszej pracowni stale się rozszerza.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie realizacji wszelkiego rodzaju obiektów kubaturowych na terenie całej Polski. Kompetencje i praktykę zdobywaliśmy w dużych, znanych polskich pracowniach projektowych. Pracowaliśmy przy realizacji projektów mieszkaniowych / biurowych / zamieszkania zbiorowego o powierzchni od 10 000m² do 40 000m². Nasza pracowania była wielokrotnie nagradzana w ogólnopolskich konkursach architektonicznych i architektoniczno-urbanistycznych.

Współpracujemy ze sprawdzonymi zespołami projektantów branży konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych oraz instalacji elektrycznych. Dzięki ich doświadczeniu przy projektach kubaturowych, jakość naszych usług projektowych pozostaje na niezmiennie najwyższym poziomie. Konsultujemy projekty najbardziej sprawdzonymi i skutecznymi rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych. Uzgadniamy projekty z konserwatorami zabytków.

Zakres naszych usług obejmuje szeroki wachlarz działań projektowych i budowlanych, związanych ze wszystkimi etapami inwestycji tj. od porad formalno–prawnych, poprzez wstępną koncepcję, projekt budowlany wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, projekt wykonawczy i nadzór nad realizacją.

Zapraszamy do kontaktu.

ZAŁOŻYCIELE:
ZESPÓŁ:
Dariusz Nitecki
e-mail: d.nitecki@a-88.pl

Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń nr 179/01/WŁ, zdobyte w 2001 r.
Katarzyna Adamiak
e-mail: k.adamiak@a-88.pl
Agata Architekt

Magdalena Lipke
WSPÓŁPRACA:
Paulina Płuciennik
e-mail: p.pluciennik@a-88.pl
Igor Drożdż
e-mail: i.drozdz@a-88.pl
Karolina Hańczak
e-mail: k.hanczak@a-88.pl