Logo
Loading

Mieszkanie Saska Kępa - Warszawa

Interiors

Autorzy: Bartłomiej Skowronek, Mateusz Graczyk, Katarzyna Adamiak, Paulina Płuciennik

Inwestor : prywatny

Lokalizacja : Warszawa, Saska Kępa

Kategoria: Wnętrza

Powierzchnia: 94.0 m²

Rok: 2019

To niebanalne wnętrze powstało, dzięki nietuzinkowym oczekiwaniom naszej Inwestorki. Podstawowe wytyczne z jakie musieliśmy mieć na uwadze to: sala kinowa, stół pingpongowy, stół bilardowy, piłkarzyki, warsztat majsterkowicza, kuchnia oraz łazienka, to wszystko musiało znaleźć miejsce na 94m².

Zaprojektowanie tak niebanalnego wnętrza sprawiło nam wiele przyjemności. Stworzyliśmy otwartą przestrzeń podzieloną na sekcje funkcjonalne: strefa wejściowa z kuchnią, strefa gry, kino, warsztat, całość została rozlokowana wokół centralnie umieszczonego BOXa w którego wnętrzu miejsce znalazła łazienka. Sala kinowa otoczona zasłoną akustyczną pozwala na oglądanie filmów w każdej porze dnia zapewniając wrażenia rodem z multipleksu. Dwustrefowy system nagłośnienia pozwala na jednoczesne oglądanie filmów i zabawę w strefie gier.

Apartemant w Warszawie widok na całe mieszkanie
Widok na strefę rozrywki - Apartemant Warszawa

Zestawienia materiałów drewna, bieli, szarości użytej w zasłonach oraz kontrastowej tapety dają wrażanie przytulnego mieszkania, w którym możemy w wyjątkowy sposób spędzić czas czy to na zabawie, czy też w spokoju, wybierając jedną z książek z domowej biblioteczki.

Projekt wymagał od nas zaprojektowania licznych drobnych szczegółów, łącznie z akcesoriami do gier. Zaprojektowane i wykonane na zamówienie stoły do piłkarzyków, ping-ponga i bilarda doskonale wkomponpowują się w charakter wnętrza i stanowią o jego wyjątkowości.

Galeria